• Керовані комутатори

  Нова серія 18-портових керованих комутаторів Moxa Networking .

  30.09.2015

  Нова серія 18-портових керованих комутаторів Moxa Networking

  Опубліковано: 2006-07-04 15:04:00

  Компанія ІКОС починає поставки нової серії Ethernet-комутаторів EDS-518A виробництва Moxa Networking. Останнім часом компанія все більше уваги приділяє сфері застосування Ethernet в промисловості, в чому нас переконує її, що розширюється лінійка пристроїв Industrial Ethernet. В даний час ця лінійка включає в себе різні комутатори Ethernet в промисловому виконанні, в тому числі ті, які використовують технологію зарезервованого кільця Turbo Ring.

  Комутатори EDS-518A – це індустріальні керовані комутатори з 16 портами Fast Ethernet («вита пара» 10/100BaseTx плюс 2 порти одномодового або багатомодового оптоволокна 100BaseFx) і двома портами Gigabit Ethernet.

  Нові Ethernet-комутатори виконані відповідно до директиви RoHS. Вони відрізняються своєю надійністю і здатністю працювати в умовах промислових застосувань. Надійність їх забезпечується, зокрема, вбудованою підтримкою технології зарезервованого кільця Turbo Ring, основним призначенням якої є створення відмовостійких мереж. Нагадаємо, що ця технологія включає в себе мережу з кільцевою топологією, оснащену інтелектуальними керованими комутаторами, що забезпечують час відновлення зв’язку у випадку порушення одного із сегментів кільця менш ніж за 300 мс.

  Крім вбудованої підтримки технології Turbo Ring, EDS-518A мають функції моніторингу, що дозволяють контролювати статус мережевих портів, харчування і стан зарезервованого кільця. З метою підвищення надійності роботи самих комутаторів, вони можуть підключатися одночасно до двох джерел живлення постійного струму, таким чином, відмова одного джерела не викличе відключення EDS-518A.

  До особливостей EDS-518A відносяться:

  — Можливість побудови мереж VLAN (віртуальна локальна мережа) за стандартом IEEE 802.1 Q VLAN являє собою набір користувачів або портів комутатора, згрупованих разом в безпечний автономний широкомовний домен. Перевага VLAN 802.1 Q полягає в тому, що можна змінювати топологію мережі без фізичного переміщення станцій або зміни кабельних з’єднань. Таким чином, VLAN забезпечують гнучкість при переміщеннях, зміни і нарощування мережі.

  — Підтримка міжмережевого протоколу управління групами користувачів (IGMP), що дозволяє оптимізувати використання широкомовної передачі даних і розвантажити мережу, направляючи широкомовний трафік тільки тих пристроїв, які мають необхідність його використання.

  — Можливість управління якістю передачі даних і можливість призначати пріоритет мережевих пакетів та пристроїв, зокрема даними, критичним до часу доставки.

  — Можливість встановлення ліміту трафіку на кожен порт, що забезпечує стабільність роботи промислової Ethernet-мережі в критичних ситуаціях.

  — Управління мережею по протоколу SNMP

  Налаштування EDS-518A і управління передачею даних здійснюються через консоль комутатора, через telnet, Web-браузер або SNMP.

  Опціонально разом з комутаторами можуть поставлятися інтерфейсні модулі для забезпечення можливості підключення комутаторів до оптоволоконних мереж Gigabit Ethernet 1000Fx.

  Інші особливості EDS-518A:

  — Компактний розмір

  — Монтаж на DIN-рейку

  — Функція сповіщення адміністратора про несправності

  — Ступінь захисту IP30

  — Максимальна дальність передачі даних – 80 км.

  (З повними технічними характеристиками EDS-518A можна ознайомитися в електронному каталозі ІКОС www.ipc2U.ru у розділі «Комунікації -> Комутатори та концентратори Ethernet»).

  На думку фахівців, EDS-518A відмінно підійдуть для вирішення безлічі завдань, що стоять перед розробниками локальних мереж промислових підприємств, а також для будь-яких систем, де потрібна висока надійність передачі даних. Вони дозволять забезпечити безперервне і безпечне функціонування системи, уникнути збоїв в роботі і втрати даних, отримати у будь-який момент часу звіт про стан системи і своєчасно вжити заходів щодо усунення можливих неполадок.

  Поставки EDS-518A здійснює компанія «Індустріальні комп’ютерні системи» (ІКОС), офіційно представляє продукцію Moxa Networking на російському ринку. З усіх питань, що стосуються цих Ethernet-комутаторів або іншої продукції компанії Moxa, звертайтеся до фахівців ІКОС за телефоном (495) 232 0207 або e-mail: moxa@icos.ru.

  Увага. При передруку авторських матеріалів з ELCOMART.COM активне посилання (не закрита в теги noindex або nofollow, а саме відкрита. ) на портал «Торгово-промислові новини ELCOMART.COM » обов’язкова.

  Короткий опис статті: керовані комутатори

  Джерело: Нова серія 18-портових керованих комутаторів Moxa Networking || Промисловість і торгівля || Торгово-промислові новини ELCOMART.COM

  Також ви можете прочитати