Північ, Регулятор швидкості обертання вентилятора

03.10.2016

Північ — Регулятор швидкості обертання вентилятора

Регулятор Швидкості Вентилятора, а якщо коротко – Північ, є мікропроцесорним пристроєм, що забезпечує контроль над швидкістю обертів вентилятора зовнішнього блоку спліт-системи повітряного кондиціонування, виходячи з температури конденсації холодоагенту.

Північ є цифровим приладом останнього покоління, який сертифікований, а також протестований згідно спеціальною програмою в кліматичній лабораторії «Наука» (науково-виробниче об’єднання).

  • стійкий вихід спліт-системи на робочий режим при температурі повітря — 30°C.
  • регулятор не вимагає настройки і регулювання, що забезпечує простоту монтажу.
  • пристосоване взаємодію регулятора до різних марок спліт-систем, які працюють на різних видах фреону і оснащені однофазними вентиляторами зовнішніх блоків.
  • змінений широтно-модульний процес трансформації інформаційного сигналу в сигнал, який призначений для передачі по лінії (модуляція). У зв’язку з цим стало можливим знижувати потужність мотора зовнішнього блоку спліт-системи до мінімальних позначок (1-2%), в той час, коли у звичайних аналогових приладах немає можливості знизити потужність нижче межі в 20-25% через імовірність виходу з ладу. Північ надає можливість швидко і легко долати вітрові навантаження.
  • Північ при досить низьких температурах повітря навколишнього середовища не відключає зовнішній блок кондиціонера, а просто уповільнює швидкість обертання. Ця особливість приладу цілком виключає пульсацію тиску нагнітання і всмоктування при старт-стопном порядку роботи вентилятора, також простежується більш плавний вихід спліт-системи на робочий режим.
  • повне виключення припинення роботи кондиціонера через спрацьовування режиму захисту від заморожування. Також виключається обмерзання випарника блоку кондиціонера, що знаходиться в приміщенні, так як завдяки обраному режиму роботи регулятора весь час підтримується прийнятне тиск конденсації.

Основні технічні характеристики:

Короткий опис статті: регулятор швидкості обертання вентилятора Північ — Регулятор швидкості обертання вентилятора північ

Джерело: Північ — Регулятор швидкості обертання вентилятора

Також ви можете прочитати